Forum www.speedwayliga2008.fora.pl Strona Główna www.speedwayliga2008.fora.pl
forum żużlowe
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

14 Kolejka

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.speedwayliga2008.fora.pl Strona Główna -> Ekstraliga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ziomal00
Administrator


Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 202
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 12:29, 16 Paź 2008    Temat postu: 14 Kolejka

ZKZ ZIELONA GÓRA 62
1. Fredrik Lindgren.......... 3 2* 3 1 3 - 12+1
2. Nicolai Klindt............ X - - - - - 0 (I)
3. Grzegorz Walasek.......... 3 3 3 3 2* - 14+1
4. Rafał Dobrucki............ 1 1 0 2* - - 4+1
5. Piotr Protasiewicz........ 3 0 1 3 - - 7
6. Grzegorz Zengota.......... 3 2* 3 3 3 3 17+1
7. Łukasz Owsiński........... 0 3 1 2* 2* - 8+2

UNIA TARNOW 29
1. Peter Ljung............... 1* 2 2 1 0 2! 8+1
2. Andy Smith................ 2 F 0 - - - 2
3. Joonas Kylmaekorpi........ 2 1* 0 0 1 - 4+1
4. David Ruud................ 0 2 2 2 Fx - 6
5. Janusz Kołodziej.......... 1 1 2 1 0 - 5
6. Tobias Busch.............. 1* 0 0 1* 0 - 2+2
7. Patrick Hougaard.......... 2 - - - - - 2

No. Results ZK UN ZK UN
1: Grzegorz Zengota, Patrick Hougaard, Tobias Busch, Łukasz Owsiński........ 3 3 3 3
2: Fredrik Lindgren, Andy Smith, Peter Ljung, Nicolai Klindt (X)............ 3 3 6 6
3: Grzegorz Walasek, Joonas Kylmaekorpi, Rafał Dobrucki, David Ruud......... 4 2 10 8
4: Piotr Protasiewicz, Grzegorz Zengota, Janusz Kołodziej, Tobias Busch..... 5 1 15 9
5: Grzegorz Walasek, Peter Ljung, Rafał Dobrucki, Andy Smith (F)............ 4 2 19 11
6: Grzegorz Zengota, David Ruud, Joonas Kylmaekorpi, Piotr Protasiewicz..... 3 3 22 14
7: Łukasz Owsiński, Fredrik Lindgren, Janusz Kołodziej, Tobias Busch........ 5 1 27 15
8: Grzegorz Zengota, Peter Ljung, Piotr Protasiewicz, Andy Smith............ 4 2 31 17
9: Fredrik Lindgren, David Ruud, Łukasz Owsiński, Joonas Kylmaekorpi........ 4 2 35 19
10: Grzegorz Walasek, Janusz Kołodziej, Tobias Busch, Rafał Dobrucki......... 3 3 38 22
11: Grzegorz Zengota, David Ruud, Fredrik Lindgren, Joonas Kylmaekorpi....... 4 2 42 24
12: Grzegorz Walasek, Rafał Dobrucki, Peter Ljung, Tobias Busch.............. 5 1 47 25
13: Piotr Protasiewicz, Łukasz Owsiński, Janusz Kołodziej, Peter Ljung.... 5 1 52 26
14: Fredrik Lindgren, Łukasz Owsiński, Joonas Kylmaekorpi, David Ruud (Fx)... 5 1 57 27
15: Grzegorz Zengota, Grzegorz Walasek, Peter Ljung(Joker), Janusz Kołodziej........ 5 2 62 29


WLÓKNIARZ CZESTOCHOWA 51
1. Nicki Pedersen............ 2 3 3 2 1 - 11
2. Mateusz Szczepaniak....... 0 2* 1 1* - - 4+2
3. Greg Hancock.............. 3 1 2* 1 1 - 8+1
4. Lee Richardson............ 0 0 3 3 3 - 9
5. Adam Shields.............. 3 1 3 2 3 - 12
6. Tai Woffinden............. 3 1 0 0 1* - 5+1
7. Borys Miturski............ 2* - - - - - 2+1

UNIA LESZNO 41
1. Leigh Adams............... 3 3 2 3 2 4! 17
2. Daniel Nermark............ 1 2* 1* - - - 4+2
3. Jarosław Hampel........... 1* 3 0 0 0 2 6+1
4. Charlie Gjedde............ 2 2* 2 0 - - 6+1
5. Krzysztof Kasprzak........ 2 0 1 3 0 - 6
6. Jura Pavlić............... 0 0 1 0 0 - 1
7. Jakub Sudoł............... 1 - - - - - 1

No. Results WL UN WL UN
1: Tai Woffinden, Borys Miturski, Jakub Sudoł, Jura Pavlić................. 5 1 5 1
2: Leigh Adams, Nicki Pedersen, Daniel Nermark, Mateusz Szczepaniak........ 2 4 7 5
3: Greg Hancock, Charlie Gjedde, Jarosław Hampel, Lee Richardson........... 3 3 10 8
4: Adam Shields, Krzysztof Kasprzak, Tai Woffinden, Jura Pavlić............ 4 2 14 10
5: Leigh Adams, Daniel Nermark, Greg Hancock, Lee Richardson............... 1 5 15 15
6: Jarosław Hampel, Charlie Gjedde, Adam Shields, Tai Woffinden............ 1 5 16 20
7: Nicki Pedersen, Mateusz Szczepaniak, Jura Pavlić, Krzysztof Kasprzak.... 5 1 21 21
8: Adam Shields, Leigh Adams, Daniel Nermark, Tai Woffinden................ 3 3 24 24
9: Nicki Pedersen, Charlie Gjedde, Mateusz Szczepaniak, Jarosław Hampel.... 4 2 28 26
10: Lee Richardson, Greg Hancock, Krzysztof Kasprzak, Jura Pavlić........... 5 1 33 27
11: Leigh Adams, Nicki Pedersen, Tai Woffinden, Jarosław Hampel............. 3 3 36 30
12: Lee Richardson, Leigh Adams, Greg Hancock, Jura Pavlić.................. 4 2 40 32
13: Krzysztof Kasprzak, Adam Shields, Mateusz Szczepaniak, Jarosław Hampel.. 3 3 43 35
14: Lee Richardson, Jarosław Hampel, Greg Hancock, Krzysztof Kasprzak....... 4 2 47 37
15: Adam Shields, Leigh Adams(Joker), Nicki Pedersen, Charlie Gjedde............... 4 4 51 41


WTS WROCLAW 52
1. Jason Crump............... 3 3 2 1 3 - 12
2. Ales Dryml................ 1 2* 1* 3 2* - 9+3
3. Mariusz Staszewski........ 1 2 2 1* - - 6+1
4. Tomasz Jędrzejak.......... 3 R 0 2 3 - 8
5. Chris Louis............... 3 2 1 1 2* - 9+1
6. Maciej Janowski........... 3 2* 1* 0 0 - 6+2
7. Marcin Nowakowski......... 2* - - - - - 2+1

STAL GORZÓW 39
1. Jesper B. Jensen.......... 2 3 3 3 N2 - 11
2. Paweł Hlib................ 0 1 2* 2 1 - 6+1
3. Tomasz Gollob............. 2 3 3 2* 2! - 12+1
4. Peter Karlsson............ 0 0 0 3 - - 3
5. Rune Holta................ 1 1 3 0 0 - 5
6. Thomas H Jonasson......... 0 0 0 1 0 - 1
7. Kamil Zieliński(zielak)... 1 - - - - - 1

No. Results WT ST WT ST
1: Maciej Janowski, Marcin Nowakowski, Kamil Zieliński(zielak), Thomas H Jonasson.. 5 1 5 1
2: Jason Crump, Jesper B. Jensen, Ales Dryml, Paweł Hlib........................... 4 2 9 3
3: Tomasz Jędrzejak, Tomasz Gollob, Mariusz Staszewski, Peter Karlsson............. 4 2 13 5
4: Chris Louis, Maciej Janowski, Rune Holta, Thomas H Jonasson..................... 5 1 18 6
5: Jesper B. Jensen, Mariusz Staszewski, Paweł Hlib, Tomasz Jędrzejak (R).......... 2 4 20 10
6: Tomasz Gollob, Chris Louis, Maciej Janowski, Peter Karlsson..................... 3 3 23 13
7: Jason Crump, Ales Dryml, Rune Holta, Thomas H Jonasson.......................... 5 1 28 14
8: Jesper B. Jensen, Paweł Hlib, Chris Louis, Maciej Janowski...................... 1 5 29 19
9: Tomasz Gollob, Jason Crump, Ales Dryml, Peter Karlsson.......................... 3 3 32 22
10: Rune Holta, Mariusz Staszewski, Thomas H Jonasson, Tomasz Jędrzejak............. 2 4 34 26
11: Peter Karlsson, Tomasz Gollob, Jason Crump, Maciej Janowski..................... 1 5 35 31
12: Jesper B. Jensen, Tomasz Jędrzejak, Mariusz Staszewski, Thomas H Jonasson....... 3 3 38 34
13: Ales Dryml, Paweł Hlib, Chris Louis, Rune Holta................................. 4 2 42 36
14: Tomasz Jędrzejak, Chris Louis, Paweł Hlib, Rune Holta........................... 5 1 47 37
15: Jason Crump, Ales Dryml, Tomasz Gollob(Joker), Jesper B. Jensen (N2)................... 5 2 52 39


APATOR TORUN 47
1. Hans Andersen............. 3 3 2* 3 0 - 11+1
2. Chris Holder.............. 0 3 - - - - 3
3. Jason Lyons............... 2 0 1 - - - 3
4. Ryan Sullivan............. 0 2 1 2 - - 5
5. Wiesław Jaguś............. 3 3 2 1* - - 9+1
6. Patryk Dudek.............. 3 1 0 1* 1 0 6+1
7. Artiom Wodjakow........... 2* 2* 3 F 2 1 10+2

STAL RZESZÓW 42
1. Scott Nicholls............ 2 3 3 N2 3 3 14
2. Roman Povazhny............ 1* 1 0 0 - - 2+1
3. Kenneth Bjerre............ 3 1* 0 0 3 - 7+1
4. Davey Watt................ 1 2 1 2 2* - 8+1
5. Matej Zagar............... 0 0 3 - - - 3
6. Martin Vaculik............ 1 2 1 2 R 2* 8+1
7. Dawid Lampart............. R - - - - - 0

No. Results AP ST AP ST
1: Patryk Dudek, Artiom Wodjakow, Martin Vaculik, Dawid Lampart (R)........ 5 1 5 1
2: Hans Andersen, Scott Nicholls, Roman Povazhny, Chris Holder............. 3 3 8 4
3: Kenneth Bjerre, Jason Lyons, Davey Watt, Ryan Sullivan.................. 2 4 10 8
4: Wiesław Jaguś, Martin Vaculik, Patryk Dudek, Matej Zagar................ 4 2 14 10
5: Scott Nicholls, Ryan Sullivan, Roman Povazhny, Jason Lyons.............. 2 4 16 14
6: Wiesław Jaguś, Davey Watt, Kenneth Bjerre, Patryk Dudek................. 3 3 19 17
7: Hans Andersen, Artiom Wodjakow, Martin Vaculik, Matej Zagar............. 5 1 24 18
8: Scott Nicholls, Wiesław Jaguś, Patryk Dudek, Roman Povazhny............. 3 3 27 21
9: Chris Holder, Hans Andersen, Davey Watt, Kenneth Bjerre................. 5 1 32 22
10: Artiom Wodjakow, Martin Vaculik, Ryan Sullivan, Scott Nicholls (N2)..... 4 2 36 24
11: Hans Andersen, Davey Watt, Patryk Dudek, Kenneth Bjerre................. 4 2 40 26
12: Scott Nicholls, Ryan Sullivan, Martin Vaculik (R), Artiom Wodjakow (F).. 2 3 42 29
13: Matej Zagar, Artiom Wodjakow, Wiesław Jaguś, Roman Povazhny............. 3 3 45 32
14: Kenneth Bjerre, Martin Vaculik, Jason Lyons, Patryk Dudek............... 1 5 46 37
15: Scott Nicholls, Davey Watt, Artiom Wodjakow, Hans Andersen.............. 1 5 47 42


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.speedwayliga2008.fora.pl Strona Główna -> Ekstraliga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin