ziomal00
Administrator
Doł±czył: 24 Sty 2008
Posty: 202
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 4 razy Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Czw 12:54, 16 PaĽ 2008 Temat postu: Ćwierćfinały |
|
|
I Mecze :
APATOR TORUN 30
1. Hans Andersen............. 0 1 2 3 2 - 8
2. Karol Z±bik............... 2 0 0 1 0 - 3
3. Ryan Sullivan............. 2 2 1 1 1 - 7
4. Jason Lyons............... 0 Fx 0 0 - - 0
5. Wiesław Jagu¶............. 3 1 3 3 0 - 10
6. Patryk Dudek.............. 0 0 0 1 0 - 1
7. Patryk Gralak............. 1 - - - - - 1
ZKZ ZIELONA GÓRA 60
1. Fredrik Lindgren.......... 1 1 Fx 3 - - 5
2. Piotr Protasiewicz........ 3 3 2 0 - - 8
3. Grzegorz Walasek.......... 3 3 3 2 3 - 14
4. Niels Kristian Iversen.... 1 2* 1 - - - 4+1
5. Nicolai Klindt............ 1* 3 3 2 2* - 11+2
6. Grzegorz Zengota.......... 3 2 2* 2* 2* 1 12+3
7. Łukasz Owsiński........... 2* 1* 3 - - - 6+2
No. Results AP ZK AP ZK
1: Grzegorz Zengota, Łukasz Owsiński, Patryk Gralak, Patryk Dudek.......... 1 5 1 5
2: Piotr Protasiewicz, Karol Z±bik, Fredrik Lindgren, Hans Andersen........ 2 4 3 9
3: Grzegorz Walasek, Ryan Sullivan, Niels Kristian Iversen, Jason Lyons.... 2 4 5 13
4: Wiesław Jagu¶, Grzegorz Zengota, Nicolai Klindt, Patryk Dudek........... 3 3 8 16
5: Piotr Protasiewicz, Ryan Sullivan, Fredrik Lindgren, Jason Lyons (Fx)... 2 4 10 20
6: Grzegorz Walasek, Niels Kristian Iversen, Wiesław Jagu¶, Patryk Dudek... 1 5 11 25
7: Nicolai Klindt, Grzegorz Zengota, Hans Andersen, Karol Z±bik............ 1 5 12 30
8: Wiesław Jagu¶, Piotr Protasiewicz, Patryk Dudek, Fredrik Lindgren (Fx).. 4 2 16 32
9: Grzegorz Walasek, Hans Andersen, Niels Kristian Iversen, Karol Z±bik.... 2 4 18 36
10: Nicolai Klindt, Grzegorz Zengota, Ryan Sullivan, Jason Lyons............ 1 5 19 41
11: Hans Andersen, Grzegorz Walasek, Łukasz Owsiński, Patryk Dudek.......... 3 3 22 44
12: Łukasz Owsiński, Grzegorz Zengota, Ryan Sullivan, Jason Lyons........... 1 5 23 49
13: Wiesław Jagu¶, Nicolai Klindt, Karol Z±bik, Piotr Protasiewicz.......... 4 2 27 51
14: Fredrik Lindgren, Nicolai Klindt, Ryan Sullivan, Karol Z±bik.............. 1 5 28 56
15: Grzegorz Walasek, Hans Andersen, Grzegorz Zengota, Wiesław Jagu¶........ 2 4 30 60
STAL GORZÓW 42
1. Jesper B. Jensen.......... 1* 2* 3 R 3 - 9+2
2. Paweł Hlib................ 2 3 2* 0 1 - 8+1
3. Tomasz Gollob............. 1 1* 3 R 3 - 8+1
4. Peter Karlsson............ 0 2 1 - - - 3
5. Rune Holta................ 3 0 2 2 2 1 10
6. Kamil Zieliński........... 0 R 1 0 1 - 2
7. Jari Makinen.............. 2 - - - - - 2
WLÓKNIARZ CZESTOCHOWA 48
1. Nicki Pedersen............ 3 R 3 3 2 - 11
2. Mateusz Szczepaniak....... Fx 3 1 1 - - 5
3. Greg Hancock.............. 3 2* 0 3 2 - 10+1
4. Lee Richardson............ 2* 3 1 2* 0 - 8+2
5. Adam Shields.............. 2 0 2 3 0 - 7
6. Tai Woffinden............. 3 1* 1 0 1 - 6+1
7. Borys Miturski............ 1 - - - - - 1
No. Results ST WL ST WL
1: Tai Woffinden, Jari Makinen, Borys Miturski, Kamil Zieliński............ 2 4 2 4
2: Nicki Pedersen, Paweł Hlib, Jesper B. Jensen, Mateusz Szczepaniak (Fx).. 3 3 5 7
3: Greg Hancock, Lee Richardson, Tomasz Gollob, Peter Karlsson............. 1 5 6 12
4: Rune Holta, Adam Shields, Tai Woffinden, Kamil Zieliński (R)............ 3 3 9 15
5: Mateusz Szczepaniak, Peter Karlsson, Tomasz Gollob, Nicki Pedersen (R).. 3 3 12 18
6: Lee Richardson, Greg Hancock, Kamil Zieliński, Rune Holta............... 1 5 13 23
7: Paweł Hlib, Jesper B. Jensen, Tai Woffinden, Adam Shields............... 5 1 18 24
8: Nicki Pedersen, Rune Holta, Mateusz Szczepaniak, Kamil Zieliński........ 2 4 20 28
9: Jesper B. Jensen, Paweł Hlib, Lee Richardson, Greg Hancock.............. 5 1 25 29
10: Tomasz Gollob, Adam Shields, Peter Karlsson, Tai Woffinden.............. 4 2 29 31
11: Greg Hancock, Lee Richardson, Kamil Zieliński, Jesper B. Jensen (R)..... 1 5 30 36
12: Nicki Pedersen, Rune Holta, Tai Woffinden, Tomasz Gollob (R)............ 2 4 32 40
13: Adam Shields, Rune Holta, Mateusz Szczepaniak, Paweł Hlib............... 2 4 34 44
14: Tomasz Gollob, Greg Hancock, Paweł Hlib, Adam Shields................... 4 2 38 46
15: Jesper B. Jensen, Nicki Pedersen, Rune Holta, Lee Richardson............ 4 2 42 48
WTS WROCLAW 49
1. Jason Crump............... 3 3 2* 3 1 - 12+1
2. Mariusz Staszewski........ 2* 2* 3 0 0 - 7+2
3. Chris Louis............... 0 0 3 1* - - 4+1
4. Ales Dryml................ 2 1 1 2 1 - 7
5. Tomasz Jędrzejak.......... 2 3 2 3 - - 10
6. Maciej Janowski........... 3 1* 2* 1* 1 0 8+3
7. Marcin Nowakowski......... 1 - - - - - 1
UNIA LESZNO 44
1. Leigh Adams............... 1 2* 3 2 0 2* 10+2
2. Daniel Nermark............ 0 3 0 - - - 3
3. Krzysztof Kasprzak........ 3 R 0 2 2 2* 9+1
4. Charlie Gjedde............ 1 1 1 0 3 - 6
5. Jarosław Hampel........... 3 R 0 6! 1* 3 13+1
6. Filip Sitera.............. 2 0 1 - - - 3
7. Jakub Sudoł............... 0 - - - - - 0
No. Results WT UN WT UN
1: Maciej Janowski, Filip Sitera, Marcin Nowakowski, Jakub Sudoł.............. 4 2 4 2
2: Jason Crump, Mariusz Staszewski, Leigh Adams, Daniel Nermark............... 5 1 9 3
3: Krzysztof Kasprzak, Ales Dryml, Charlie Gjedde, Chris Louis................ 2 4 11 7
4: Jarosław Hampel, Tomasz Jędrzejak, Maciej Janowski, Filip Sitera........... 3 3 14 10
5: Daniel Nermark, Leigh Adams, Ales Dryml, Chris Louis....................... 1 5 15 15
6: Tomasz Jędrzejak, Maciej Janowski, Charlie Gjedde, Krzysztof Kasprzak (R).. 5 1 20 16
7: Jason Crump, Mariusz Staszewski, Filip Sitera, Jarosław Hampel (R)......... 5 1 25 17
8: Leigh Adams, Tomasz Jędrzejak, Maciej Janowski, Daniel Nermark............. 3 3 28 20
9: Mariusz Staszewski, Jason Crump, Charlie Gjedde, Krzysztof Kasprzak........ 5 1 33 21
10: Chris Louis, Leigh Adams, Ales Dryml, Jarosław Hampel...................... 4 2 37 23
11: Jason Crump, Krzysztof Kasprzak, Maciej Janowski, Charlie Gjedde........... 4 2 41 25
12: Jarosław Hampel(Joker), Ales Dryml, Chris Louis, Leigh Adams...................... 3 6 44 31
13: Tomasz Jędrzejak, Krzysztof Kasprzak, Jarosław Hampel, Mariusz Staszewski.. 3 3 47 34
14: Charlie Gjedde, Krzysztof Kasprzak, Ales Dryml, Mariusz Staszewski......... 1 5 48 39
15: Jarosław Hampel, Leigh Adams, Jason Crump, Maciej Janowski................. 1 5 49 44
II Mecze (Rewanż):
ZKZ ZIELONA GÓRA 59
1. Fredrik Lindgren.......... 3 3 3 2 0 - 11
2. Piotr Protasiewicz........ 0 2* 2* 1 - - 5+2
3. Grzegorz Walasek.......... 3 3 3 3 3 - 15
4. Niels Kristian Iversen.... 2* 2* 2* 2* 1 - 9+4
5. Nicolai Klindt............ 3 3 0 3 - - 9
6. Grzegorz Zengota.......... 3 1 0 3 0 1 8
7. Łukasz Owsiński........... 2* - - - - - 2+1
APATOR TORUN 31
1. Hans Andersen............. 2 1 2 1 2 - 8
2. Chris Holder.............. 1* Fx - - - - 1+1 (I)
3. Ryan Sullivan............. 1 1* 0 3 3 - 8+1
4. Jason Lyons............... 0 2 1 1 2* - 6+1
5. Wiesław Jagu¶............. 2 1 1 2 0 - 6
6. Patryk Dudek.............. 1 0 R 0 E - 1
7. Patryk Gralak............. 0 1* 0 - - - 1+1
No. Results ZK AP ZK AP
1: Grzegorz Zengota, Łukasz Owsiński, Patryk Dudek, Patryk Gralak.............. 5 1 5 1
2: Fredrik Lindgren, Hans Andersen, Chris Holder, Piotr Protasiewicz........... 3 3 8 4
3: Grzegorz Walasek, Niels Kristian Iversen, Ryan Sullivan, Jason Lyons........ 5 1 13 5
4: Nicolai Klindt, Wiesław Jagu¶, Grzegorz Zengota, Patryk Dudek............... 4 2 17 7
5: Grzegorz Walasek, Niels Kristian Iversen, Hans Andersen, Chris Holder (Fx).. 5 1 22 8
6: Nicolai Klindt, Jason Lyons, Ryan Sullivan, Grzegorz Zengota................ 3 3 25 11
7: Fredrik Lindgren, Piotr Protasiewicz, Wiesław Jagu¶, Patryk Dudek (R)....... 5 1 30 12
8: Grzegorz Zengota, Hans Andersen, Patryk Gralak, Nicolai Klindt.............. 3 3 33 15
9: Fredrik Lindgren, Piotr Protasiewicz, Jason Lyons, Ryan Sullivan............ 5 1 38 16
10: Grzegorz Walasek, Niels Kristian Iversen, Wiesław Jagu¶, Patryk Dudek....... 5 1 43 17
11: Ryan Sullivan, Fredrik Lindgren, Jason Lyons, Grzegorz Zengota.............. 2 4 45 21
12: Grzegorz Walasek, Niels Kristian Iversen, Hans Andersen, Patryk Dudek (E)... 5 1 50 22
13: Nicolai Klindt, Wiesław Jagu¶, Piotr Protasiewicz, Patryk Gralak............ 4 2 54 24
14: Ryan Sullivan, Jason Lyons, Grzegorz Zengota, Fredrik Lindgren.............. 1 5 55 29
15: Grzegorz Walasek, Hans Andersen, Niels Kristian Iversen, Wiesław Jagu¶...... 4 2 59 31
WLÓKNIARZ CZESTOCHOWA 47
1. Nicki Pedersen............ 2* 3 1* 2 0 - 8+2
2. Mateusz Szczepaniak....... 3 2* 2 2 1 - 10+1
3. Greg Hancock.............. F 3 2 3 2* - 10+1
4. Lee Richardson............ 3 0 1* 1 - - 5+1
5. Adam Shields.............. 3 3 1 0 3 - 10
6. Tai Woffinden............. 2 1 0 Fx 1* - 4+1
7. Borys Miturski............ 0 - - - - - 0
STAL GORZÓW 43
1. Jesper B. Jensen.......... 1 1* 3 2 2* - 9+2
2. Paweł Hlib................ 0 2 2* 1 E - 5+1
3. Tomasz Gollob............. 2 2 3 3 3 - 13
4. Peter Karlsson............ 1* 1* 0 0 1 - 3+2
5. Rune Holta................ 2 0 3 3 - - 8
6. Thomas H Jonasson......... 3 0 1 0 R - 4
7. Kamil Zieliński(zielak)... 1 - - - - - 1
No. Results WL ST WL ST
1: Thomas H Jonasson, Tai Woffinden, Kamil Zieliński(zielak), Borys Miturski.. 2 4 2 4
2: Mateusz Szczepaniak, Nicki Pedersen, Jesper B. Jensen, Paweł Hlib.......... 5 1 7 5
3: Lee Richardson, Tomasz Gollob, Peter Karlsson, Greg Hancock (F)............ 3 3 10 8
4: Adam Shields, Rune Holta, Tai Woffinden, Thomas H Jonasson................. 4 2 14 10
5: Greg Hancock, Paweł Hlib, Jesper B. Jensen, Lee Richardson................. 3 3 17 13
6: Adam Shields, Tomasz Gollob, Peter Karlsson, Tai Woffinden................. 3 3 20 16
7: Nicki Pedersen, Mateusz Szczepaniak, Thomas H Jonasson, Rune Holta......... 5 1 25 17
8: Jesper B. Jensen, Paweł Hlib, Adam Shields, Tai Woffinden (Fx)............. 1 5 26 22
9: Tomasz Gollob, Mateusz Szczepaniak, Nicki Pedersen, Peter Karlsson......... 3 3 29 25
10: Rune Holta, Greg Hancock, Lee Richardson, Thomas H Jonasson................ 3 3 32 28
11: Tomasz Gollob, Nicki Pedersen, Tai Woffinden, Peter Karlsson............... 3 3 35 31
12: Greg Hancock, Jesper B. Jensen, Lee Richardson, Thomas H Jonasson (R)...... 4 2 39 33
13: Rune Holta, Mateusz Szczepaniak, Paweł Hlib, Adam Shields.................. 2 4 41 37
14: Adam Shields, Greg Hancock, Peter Karlsson, Paweł Hlib (E)................. 5 1 46 38
15: Tomasz Gollob, Jesper B. Jensen, Mateusz Szczepaniak, Nicki Pedersen....... 1 5 47 43
UNIA LESZNO 36
1. Leigh Adams............... 2 0 1 2 2 1 8
2. Daniel Nermark............ 0 1 0 - - - 1
3. Krzysztof Kasprzak........ 0 1* 3 0 2 3 9+1
4. Charlie Gjedde............ 3 2 0 - - - 5
5. Jarosław Hampel........... 2 F 3 0 2* - 7+1
6. Filip Sitera.............. 2 1* 2 0 1* 0 6+2
7. Jakub Sudoł............... 0 - - - - - 0
WTS WROCLAW 53
1. Jason Crump............... 3 3 2 3 2* - 13+1
2. Mariusz Staszewski........ 1 0 1* 3 - - 5+1
3. Ales Dryml................ 1* X 2* 3 - - 6+2
4. Chris Louis............... 2 3 3 0 1 - 9
5. Tomasz Jędrzejak.......... 3 3 1* 1 3 - 11+1
6. Maciej Janowski........... 3 0 2* 2 1 0 8+1
7. Marcin Nowakowski......... 1 - - - - - 1
No. Results UN WT UN WT
1: Maciej Janowski, Filip Sitera, Marcin Nowakowski, Jakub Sudoł.............. 2 4 2 4
2: Jason Crump, Leigh Adams, Mariusz Staszewski, Daniel Nermark............... 2 4 4 8
3: Charlie Gjedde, Chris Louis, Ales Dryml, Krzysztof Kasprzak................ 3 3 7 11
4: Tomasz Jędrzejak, Jarosław Hampel, Filip Sitera, Maciej Janowski........... 3 3 10 14
5: Jason Crump, Charlie Gjedde, Krzysztof Kasprzak, Mariusz Staszewski........ 3 3 13 17
6: Chris Louis, Filip Sitera, Ales Dryml (X), Jarosław Hampel (F)............. 2 3 15 20
7: Tomasz Jędrzejak, Maciej Janowski, Daniel Nermark, Leigh Adams............. 1 5 16 25
8: Jarosław Hampel, Jason Crump, Mariusz Staszewski, Filip Sitera............. 3 3 19 28
9: Chris Louis, Ales Dryml, Leigh Adams, Daniel Nermark....................... 1 5 20 33
10: Krzysztof Kasprzak, Maciej Janowski, Tomasz Jędrzejak, Charlie Gjedde...... 3 3 23 36
11: Ales Dryml, Leigh Adams, Filip Sitera, Chris Louis......................... 3 3 26 39
12: Jason Crump, Leigh Adams, Maciej Janowski, Krzysztof Kasprzak.............. 2 4 28 43
13: Mariusz Staszewski, Krzysztof Kasprzak, Tomasz Jędrzejak, Jarosław Hampel.. 2 4 30 47
14: Krzysztof Kasprzak, Jarosław Hampel, Chris Louis, Maciej Janowski.......... 5 1 35 48
15: Tomasz Jędrzejak, Jason Crump, Leigh Adams, Filip Sitera................... 1 5 36 53
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez ziomal00 dnia Czw 13:23, 16 PaĽ 2008, w cało¶ci zmieniany 2 razy
|
|